Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141483

Kosmeetik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate keha ja näohoolduste professionaalne teostamine ning vajadusel pediküüri ning maniküüri tegemine.Samuti sujuv klienditeenindus.Oskuslik toodete kasutus ja teenuste osutamine vastavalt kliendi vajadustele.

Ootused kandidaadile

aktiivne müük
klientide abistamine ja nõustamine
klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
eesti ning inglise keele oskus kõnes
kohusetundlik ning korrektne
erialane haridus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
meelidvat töökeskkonda
tööd graafiku alusel
palk protsendi alusel

Tööpakkumise number
#141483

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. märts 2008
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Luksuslik päeva Spa Tallinna kesklinnas.

Vaata rohkem

Kosmeetik