Värsked tööpakkumised

Kosmeetik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53184

Tööpakkumise number

53184

Töö kirjeldus

Avasime alles hiljuti Tallinna kesklinnas, Tuukri 11 „Ema ja Lapse keskuse”, mis on mõeldud eelkõige väikelaste ja nende emade aja huvitavaks ning kasulikuks sisustamiseks. Peale laste mängutubade, hoidmisteenuste, huviringide jms on meie majas olemas ka ilusalong, mis vajab hädasti toredaid spetsialiste. Sellega seoses pakume tööd KOSMEETIKULE

Nõudmised kandidaadile

- kosmeetiku eriharidust (sobib ka viimase kursuse tudeng)
- kohusetundlikkust ja täpsust
- aktiivsust ning positiivsust
- kasuks tuleb oma kliendibaasi olemasolu

Ettevõte pakub

- tööd allrendi korras FIE-le kohatasuga 300 krooni päev
- huvitavat tööd noores ja arenevas meeskonnas
- väljakutset rakendada oma ideid, teadmisi ja oskusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. november 2005
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2005