Värsked tööpakkumised

Kosmeetik salon+ Haapsalu salongis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181778

Tööpakkumise number

181778

Töö kirjeldus

salon+ salongikett ootab oma Haapsalu tiimi (Karja tn 11) KOSMEETIKUT, kes
* on iseseisev ja ettevõtlik (kosmeetiku tööks vajaliku mööbliga sisustatud eraldatud ruum salongist, pakume rendile),
* tahab ja oskab pakkuda meie klientidele väga hea teenindusega kosmeetiku teenuseid (kosmeetiku, maniküüri, pediküüri teenused),
* väga hea suhtlemisoskusega.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on:
* töökogemus kosmeetikuna või erialane õpe lõpetamisel,
* väga hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles, kasuks tuleb inglise või soome keele oskus,
* väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
* aktiivne, positiivne eluhoiak ja avatud mõtlemine.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
* kaasaegset töökeskkonda trendikas ja hubases salongis,
* kosmeetiku tööks vajaliku mööbliga sisustatud eraldatud ruumi salongis,
* rendikohta töötamiseks
* head meeskonda ja arenguvõimalusi teenindusvallas.

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:
Helena Lõhmus
salon+ salongiketi juht
56562040

Asukoht:
Haapsalu
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2009

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 27 ilusalongi Eestis, Lätis, Leedus ning Venemaal Pihkvas.
salon+ salongikett, millele pandi alus 1993.aastal on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt, lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.