Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311643

Kosmeetik-massöör Babor SPA-s

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • näohoolduste teostamine
  • kehahoolduste teostamine
  • klassiklaise massaaži teostamine
  • klientide professionaalne, kvaliteetne ja sõbralik teenindamine
  • klientide abistamine ja nõustamine, Babor toodete müük
  • kasuks tuleb maniküüri ja pediküüri teostamise oskus

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • eelnev töökogemus
  • eesti, vene ning inglise keele oskus suhtlustasandil
  • hea suhtlemisoskus
  • kohusetundlikkus ning korrektsus
  • ausus ja usaldusväärsus
  • valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • sõbralikku kollektiivi
  • vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Otsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega kosmeetikut-massööri, kes omab varasemat töökogemust ning on avatud uutele koolitustele.
Töö on graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#311643

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

Babor SPA on ainuke auhinnatud Babor esindusspaa Eestis.

Erinevaid spaasid on meil palju, kuid siiski leidub see üks, mis on unikaalne ning mille sarnast teist Eestis ei ole.
Astudes üle ukselävendi, tervitab külastajat harmooniline ning omanäoline interjöör, mis senini pole veel kedagi külmaks jätnud.
Asudes südalinnas, Viru Keskuse vahetus läheduses.
Väärtustades oma kliendi heaolu, kasutame iluhooldustes alati kõrgkvaliteedilisi tooteid (Babor, Ulla-Maija Grace).

Vaata rohkem