2023-08-23 14:48:55

Kosmeetik / Косметик

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kohustustundlikut ja armastavat oma asja kosmeetikut

Tallinnas asuvate Lux-Medicus ilukliinikute võrk otsib endale kvalifitseeritud spetsialiisti. Peamisteks  tööülesanneteks on esteetilisne, apparaatne ja klassikaline protseduuride teostamine.

Kui tunned, et sina võiksid kuuluda meie professionaalsesse töökasse meeskonda, siis saada meile oma CV epost: meditsiin(at)mail.ru

Sobiva kandidaadiga võtame ühendust!

Ищем ответственного и любящего свое дело косметолога.

Сеть клиник красоты Lux-Medicus в Таллинне ищет квалифицированных специалистов. Основная задача - выполнение эстестических, аппаратных и классических процедур.

Ootused kandidaadile

Ootused kondidaadilt:

  • spetsialist peab valdama eesti keelt (vene ja inglise keel tuleb kasuks)
  • heasuhtleja ja rõõmsalmeelne inimene
  • meditsiiniline haridus tuleb kasuks
  • töökogemus selles valdkonnas
  • kohusetunne, usaldusväärsus ja paindlikkus

Ожидания от кандидата:

  • специалист должен свободно владеть русским и эстонским (знание английского желательно)
  • медицинское образование - желательно
  • опыт работы в такой сфере
  • чувство долга, надежность,  и гибкость

kutseharidus keskharidusega
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
vene keel - keele oskus
soovitav inglise keele oskus suhtlustasemel

Уровень образования
средне-специальное образование
Владение языками

эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
знание английскийского языка приветствуется

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalus töötada huvitavas esteetilise meditsiini maailmas, mille eesmärk on muuta inimesi ilusamaks
  • kaasaegseid ning mugavaid töötingimusi
  • väljaõppe nii  kohapeal
  • konkurentsivõimelist palka
  • tööaeg: täistööaegosaline
  • töö suures rõõmsameelses ja sõbralikkus kollektiivis

Мы предлагаем:

  • возможность работать в интересном мире эстетической медицины, цель которой - делать людей красивее
  • современные и комфортные условия работы
  • обучение на месте
  • конкурентоспособная заработная плата
  • рабочее время: полный неполный рабочий день
  •  работа в большом и дружном коллективе

Если вы чувствуете, что можете стать частью нашей профессиональной команды, пришлите нам свое резюме по электронной почте meditsiin(at)mail.ru

Мы свяжемся с подходящим кандидатом!