Värsked tööpakkumised

Kosmeetik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544756

Tööpakkumise number

544756

Töö kirjeldus

iluteenuste osutamine
näo- ja kehahoolitsused
maniküür ja pediküür

Nõudmised kandidaadile

kosmeetiku diplom
rõõmsameelne ja kliendisõbralik hoiak
keeleoskus - hea eesti k oskus, suhtlustasemel inglise k oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
koolitusi
sõbralikku kollektiivi
ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. august 2018
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2018

Tervislik on ilus – sellepärast oleme loonud Tallinn Viimsi SPA-s kõrgetasemelise ilu- ja tervisekeskuse. Meie klientide kasutuses on privaatsed riietusruumid ja vaikne puhkeala. Hoolitsuste nautimise ajal pakume lastekeskuses Rõõmupisik 2h tasuta lastehoidu lastele alates 3. eluaastast.
Talllinn Viimsi SPA kompleksi kuulub hotell, ilu- ja tervisekeskus, spaa- ja saunakeskused koos spordiklubiga, lastekeskus ning kino.