Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347722

Kosmeetik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sa omad kosmeetiku kutsetunnistust, kui Sinu kutsumuseks on olla meeldiv võõrustaja ning soovid meie külaliste maailma kaunimaks muuta, siis oled just
Sina õige inimene meiega ühinema.

Ootused kandidaadile

kosmeetiku kutsetunnistus
erialane töökogemus kosmeetikuna
suhtlustasemel eesti ja inglise keel
hea suhtlemisoskus
positiivne ja aktiivne töösse suhtumine
valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

ettevõttes kehtivaid soodustusi
tulemustest sõltuvat palka
arenemis-ja koolitusvõimlausi
vahetustega tööaega vastavalt graafikule
vaheldusrikast ja huvitavat tööd
vajadusel ööbimisvõimalust

Tööpakkumise number
#347722

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
põhipalk millele lisandub tulemustasu vastavalt isiklikule läbimüügile

Tallinna kesklinnast vaid 35 km kaugusel asuv Laulasmaa on oma kauni nime saanud laulvate liivadega mereranna järgi. Mere kaldal, kauni männimetsa rüpes asuv puhke- ja konverentsikeskus Laulasmaa Spa on inspireeriv paik nii puhkuseks kui ka tööks.

Vaata rohkem

Kosmeetik