Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58213

Korvtõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste täitmine korvtõstukiga Gaz-53 18 BC (sarniirtõstuk).
Tellijateks on ehitusfirmad, reklaamifirmad, haljastusfirmad, elektitöid tegevad firmad, kinnisvara arendajad.
Auto on heas seisukorras.
Aeg ajalt tuleb sõita ka Ford-Transitiga varustusküsimustes.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus.
Vastava juhiloa olemasolu.
Remondi oskus.
Täpsus,kohusetundlikkus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

Väiksema suurusega sõbralikku töökollektiivi.
Pikaajalist tööd.
Aastaringselt fikseeritud töötasu.

Lisainfo

Tööaeg 8.00- 17.00

Tööpakkumise number
#58213