Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154802

Korvtõstuki juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste täitmine korvtõstukiga Gaz-53 18 BC (sarniirtõstuk) ja autokraanaga KC 3375 (tõstekõrgus 14,5 meetrit ja 10tonni)
Tellijateks on ehitusfirmad, reklaamifirmad, haljastusfirmad, elektitöid tegevad firmad, kinnisvara arendajad.
Auto on heas seisukorras.
Töötasu on motiveeriv.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus.
Vastava juhiloa olemasolu.
Remondi oskus.
Täpsus,kohusetundlikkus ja vastutustunne.
Eesti- ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Piaajalist stabiilset tööd.
Motiveerivat kuupalka.
Tööriietust.
Remondivõimalust meie garaazis.
Mobiili kõned kompenseeritakse.

Lisainfo

Tööaeg 8.00- 17.00
Ületunnid kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#154802

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2008

Ettevõte laenutab välja sarniirtõstukit, kraanat, koppa-laadurit ja kallureid.
Ettevõte omab puidutöökoda. Pumeko AS on Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Vaata rohkem