Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217370

KORSTNAPÜHKIJA

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tasuvat hooajalist tööd kvalifitseeritud ja kogemustega korstnapühkijale.

Ootused kandidaadile

* kutsetunnistuse olemasolu
* hea tervis ja füüsiline vorm
* rõõmus meelelaad ja ladus suhtlemine
* B-kat. juhiluba

Ettevõte pakub

* kaasaegseid töövahendeid ja lepingulist töösuhet
* kõrgeid katuseid,pikki korstnaid ja tahmast tööd
* "tagavaranööpe taskusse"

Tööpakkumise number
#217370

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem