Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176710

Korrapidaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Korrapidaja peamiseks tööülesandeks on maleva staabi sisekorra, kaitse-, valve- ja sissepääsurežiimi tagamine ning sidepidamine Kaitseliidu malevate, Kaitseväe väeosade, teiste riigikaitseasutuste ja muude jõustruktuuridega.

Ametikoha auaste: vanemseersant.

Ootused kandidaadile

- Kandidaadi reaalne auaste peab olema vähemalt nooremseersant.

- keskharidus;
- läbitud nooremallohvitseri ettevalmistus;
-omab kehtivat riigisaladusele juurdepääsuluba tasemega “konfidentsiaalne” (Riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemine antud ametikohale toimub läbi Kaitseliidu Peastaabi, täpsem info Värbamiskeskusest).

Ettevõte pakub

-Arenguvõimalusi ja täiendõpet;
-kaasaegseid teenistustingimusi, töövahendeid ja –tehnikat;
-tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pension jne)

Tööpakkumise number
#176710
Korrapidaja