Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178214

Korrapidaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maleva staabi sisekorra, kaitse-, valve- ja sissepääsurežiimi tagamine ning sidepidamine Kaitseliidu malevate, Kaitseväe väeosade, teiste riigikaitseasutuste ja muude jõustruktuuridega.

- on teenistuses vastavalt koostatud tööajagraafikus märgitud kuupäeval ja kellaajal;
- asendab vanemkorrapidajat tema äraolekul;
- ilmub teenistusse kehtestatud vormiriietuses;
- kannab teenistuskohuste täitmisel teenistusrelva;
- juhindub oma teenistuskohuste täitmisel malevapealiku poolt kinnitatud kehtivast korrapidamisteenistuse juhendist;
- tõkestab maleva staabi vastu suunatud ründe, pahatahtliku akti või muu erakorralise sündmuse ning hoidma ära negatiivsed tagajärjed lähtudes ohuplaanist;

Ootused kandidaadile

- omab vähemalt keskharidust;
- on läbinud nooremallohvitseri ettevalmistuse;
- omab kehtivat riigisaladusele juurdepääsuluba tasemega “konfidentsiaalne”;

Ettevõte pakub

- arenguvõimalusi ja täiendõpet
- kaasaegseid teenistustingimusi, töövahendeid ja –tehnikat
- tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pension jne)

Tööpakkumise number
#178214
Korrapidaja