Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324018

Korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõuniku põhilisteks tööülesanneteks on:

  • raske organiseeritud kuritegevuse vastase võitluse valdkonna koordineerimine;
  • küberkuritegevuse, inimkaubanduse ja majanduskuritegevuse vastase võitluse valdkonna arendamine;
  • siseriiklike seisukohtade välja töötamine EL organiseeritud kuritegevuse vastase võitluse poliitika tsüklites;
  • kriminaalpolitsei valdkonna poliitika väljatöötamises ja arendamises osalemine;
  • osalemine EL kriminaalpolitsei valdkonna töögruppides.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
  • inglise keele oskus kesktasemel;
  • väga head teadmised avaliku sektori planeerimise struktuurist ja kriminaalpoliitika arengusuundadest;
  • hea teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • hea analüüsi-, otsustus- ja planeerimisoskus;
  • iseseisvus, usaldusväärsus, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • väga huvitavat, vaheldus- ja vastutusrikast tööd;
  • võimalust panustada siseturvalisuse valdkonna arengusse;
  • häid võimalusi erialaseks enesetäiendamiseks;
  • professionaalset ja sõbralikku meeskonda.

Lisainfo

  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5052 (Veiko Kommusaar, korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna juhataja asetäitja);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri ning töötasusoov.

Tööpakkumise number
#324018

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. november 2013
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem