Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176515

Korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • korrakaitse valdkonna strateegiline arendamine ja valdkonna poliitika väljatöötamisel osalemine;
  • korrakaitse valdkonna õigusloome protsessis osalemine;
  • ministeeriumi vahelistes ja korrakaitse valdkonna EL töögruppides osalemine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on kõrgharidus;
  • Sul on töökogemus avalikus teenistuses vähemalt 3 aastat;
  • Sul on väga head teadmised korrakaitse valdkonnast ning korrakaitse- ja kriminaalpoliitikaga seonduvast seadusandlusest;
  • oskad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt kesktasemel;
  • Sind iseloomustab hea analüüsi- ja planeerimisoskus, iseseisev mõtlemine, otsustusvõime, täpsus, kohusetundlikkus ja usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • vastutus- ja vaheldusrikast ning huvitavat tööd sisejulgeolekule ja regionaalarengule suunatud organisatsioonis;
  • võimalust panustada siseturvalisuse arengusse;
  • võimalusi enesetäiendamiseks;
  • sõbralikku töökollektiivi.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pagari 1, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul hiljemalt 22. aprilliks 2009. a saata motiveeritud sooviavaldus ja CV koos palgasooviga Siseministeeriumi personaliosakonda aadressil Pikk 61, 15065 TALLINN või e-maili aadressile cv(at)siseministeerium.ee.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5217 (Priit Heinsoo, korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Tööpakkumise number
#176515