Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177266

Korporatiivmüügi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ERGO kindlustusteenustega seonduv korporatiivklienditeenindus
- korporatiivmüügi dokumentatsiooni administreerimine
- müügieelne- ja järgne korporatiivklienditeenindus kvaliteedinõuetele vastavalt
- järjepidev teadmiste ja oskuste täiendamine ERGO teenuste/ toodete ja klienditeenindusega ning müügiga seonduvate protsesside osas
- järgida isikuandmete käsitlemisega seonduvaid kohustusi, mis tulenevad seadusandlusest kliendiandmete haldamisel

Ootused kandidaadile

-vähemalt keskharidus
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea arvuti kasutamise oskus
- omab teadmisi müügist ja klienditeenindusest, dokumentidega töötamisest
- empaatiavõimega, sõbralik ja hea koostöö võimega
- teenindusvalmidusega
- meeskonna töö oskustega

Kasuks tuleb
- varasem müügi ja/ või teenindusalane töökogemus

Ettevõte pakub

- karjäärivõimalust kindlustusvaldkonnas
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi

Lisainfo

Korporatiivmüügi assistendi täpse ametiprofiiliga saad tutvuda ERGO Kindlustuse AS kodulehel.
www.ergo.ee/ ERGO/ tööpakkumised

Tööpakkumise number
#177266