Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298037

Korporatiivkirjastamise müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

uute ideede ja projektide väljamõtlemine ning elluviimine
olemasolevate kliendisuhete ning projektide juhtimine
uute klientide aktiivne otsimine ning kliendisuhete arendamine

Ootused kandidaadile

avatud silmaring ning leidlikkus
esinduslikkus ning hea suhtlemisoskus
ambitsioonikus ning tahe olla parim
aktiivus ning iseseisev töötahe
inglise keele oskus suhtlustasandil ning kõrgharidus
eelnev müügitöö kogemus
kasuks tulevad teadmised turundusest ning Eesti äriettevõtete ja võtmeisikute tundmine

Ettevõte pakub

toetavat ja arenemisvõimalust pakkuvat töökeskkonda
palju erinevaid huvitavaid ülesandeid
töötulemustest sõltuvat motiveerivat töötasu
noort ning toetavat kollektiivi Tallinna kesklinnas ning Eesti suurimas ja edukamas ajakirjade kirjastuses

Lisainfo

sobivate kandidaatidega võetakse ühendust

Tööpakkumise number
#298037

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2013

Ajakirjade Kirjastus pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele korporatiivtrükiste kirjastamise teenust, mille alla kuuluvad kliendiajakirjad, veebiajakirjad, tootekataloogid, aastaraamatud, kampaaniatrükised, kinkeraamatud, siselehed. Lisaks korraldame koolitusi jpm.

Otsime korporatiiv- ehk eriprojektide müügijuhti kõikide kirjeldatud teenuste ja toodete aktiivseks müügiks ning olemasolevate kliendisuhete ning projektide hoidmiseks

Vaata rohkem