Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48033

Koristusüksuse tööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristusüksuse tööline:

  • Võtab töödejuhataja abilt vastu koristusobjekti, vaatab üle seadmed ja inventari. Mittetöötavate või lõhutud seadmete korral teatab sellest töödejuhatajale.
  • Kontrollib seadmete kaitselülitite asendi õigsust.
  • Katab kinni seadmed, seadmeosad, elektrikilbid ja juhtpuldid, mis ei kuulu pesemisele.
  • Kogub tooraine- ja valmistoodangu jäätmed ettenähtud kärudesse ning viib need jäätmete hoiuruumi.
  • Jälgib pesu- ja desinfitseerimisainete kulu ja doseerimist. Peab kinni pesuainete kasutusjuhenditest ja täidab ohutuskaardi nõudeid.
  • Sooritab koristus- ja pesuprotseduurid masinatega vastavalt pesuplaanile
  • Peale seadmete pesu desinfitseerib liinid, loputab ja kuivatab põranda.
  • Tühjendab prügikastid ning viib tehase prügikonteinerisse.
  • Viib pesuainete hoiuruumi pesuainete kanistrid ja teised töö- ning abivahendid.

Ootused kandidaadile

  • alla 65 aastane

Ettevõte pakub

  • põhipalk+ tunnitasu
  • väljaõpe kohapeal
  • stabiilne töösuhe

Lisainfo

  • vajalik on toiduainetetööstuses kohustuslik tervisetõend

Tööpakkumise number
#48033

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. august 2005
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem