Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536061

Koristustööline (parkide koristaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda koristustöölist, kelle tööülesandeks on välitingimustes prügi ja lenduva prahi koristamine etteantud piirkonnast.
Töö sobib inimesele, kellele meeldib kõndimine, kuna kogu piirkond tuleb igapäevaselt (E-R) jalgsi läbi käia ja prahist koristada. Töövahenditeks on prüginäpitsad ja prügikotid.

Ootused kandidaadile

Töö sobib inimesele, kes ei karda füüsilist tööd, kes on valmis töötama välitingimustes igal aastaajal ja iga ilmaga.
Eeldame, et sobiv kandidaat valdab eesti keelt suhtlustasandil (vajalik dokumentatsioonist ja juhendamistest aru saamiseks) ning on kohusetundlik ja valmis vastutama oma töö ja piirkonna eest.

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi
Tööriietust, töövahendeid ja väljaõpet
Õiglast töötasu

Lisainfo

Lisainfo telefonil 52 952 13
Võtame ise ühendust ainult väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#536061

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
18. mai 2018

AS Eesti Keskkonnateenused on erinevaid jäätmekäitlusalaseid ja kommunaalteenuseid pakkuv ettevõte. Kaasaegne jäätmekäitlus tähendab palju rohkem kui lihtsalt prügivedu. Tänapäeval on peamine rõhk ressursisäästlikul käitumisel ning jäätmetele uue elu andmisel - taaskasutamisel. Moodsad tehnoloogiad lubavad taaskasutada järjest suuremat hulka jäätmeid, mille tulemusena väheneb keskkonna saastamine ja ka vajadus uute loodusvarade kasutusele võtmiseks.
Eesti Keskkonnateenused on omas valdkonnas üks Eesti suurimaid ettevõtteid, teenindades üle 100 000 kliendi ning käideldes rohkem kui 200 tuhat tonni erinevaid jäätmeid aastas. Ettevõttes töötab ca 500 inimest. Lisainfo www.keskkonnateenused.ee

Vaata rohkem