Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670340

Koristuse osakonna tööjuht

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tabasalu, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1400 - 1650 €/kuus
Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:30. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • koristuse osakonna töö tulemuslik organiseerimine ja korraldamine, töö kvaliteedi jälgimine ja parendamine

  • töösuhtega seonduvate dokumentide vormistamine (tööajagraafik, ohutusjuhendid jm)

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus inimeste ja protsesside juhtimisel

  • eesti ja vene keele oskus

  • arvuti kasutamise oskus

  • valmisolek töötada öisel ajal E-R 20:00-4:30

  • kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisseadmete puhastamisel

Sind ootab: huvitav töö Eesti suurimas toidutööstuse ettevõttes. Töökoht asub Tabasalus.Toetame tervisespordi harrastamist ja pakume erinevaid perekondlikke toetusi, jpm.

Töötasu 1400-1650 eurot (bruto), isikliku sõiduauto kompensatsioon

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust tel. +372 5699 5852 (personalikonsultant)

Tööpakkumise number
#670340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevalt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas Rakvere®, Tallegg®, Rigas Miesnieks®, Jelgava®, Klaipedos Maistas®.

Vaata rohkem