Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121046

Koristaja/puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Haigla ruumide koristamine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetunne, töökus
  • Korrektsus, ausus, sõbralikkus

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitust
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • Kindlat tööpaika ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Tööaeg: täistööaeg tööajakava alusel vahetustega või osalise tööajaga töötamine (hommikuti, õhtuti, nädalavahetustel)
Töötasu: tunnitasu alates 28.- EEK, millele lisandub motivatsioonitasu heade töötulemuste eest

Tööpakkumise number
#121046

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 28 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

AS Ida-Tallinna Keskhaigla on moodustatud Tallinna Magdaleena Haigla, Tallinna Keskhaigla, Tallinna Hooldushaigla, Tallinna Järve Haigla, Tallinna Tőnismäe Polikliiniku ja Tallinna Mäekalda Polikliiniku ühendamise teel. Elanikkonnale tervishoiuteenuse pakkumiseks töötab meie haiglas üle 1800 töötaja. Meie missiooniks on inimesekeskset arsti- ja õendusabi pakkudes aidata kaasa sotsiaalse kindlustunde suurendamisele ühiskonnas. Meie juhtlause on "Inimlikult inimesega"

Vaata rohkem