Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138167

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristaja tööülesandeks on tankla ruumide ja territooriumi pideva põhjaliku puhtuse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikus;
  • korrektsus;
  • hea füüsiline vorm;
  • vähemalt põhiharidus

Ettevõte pakub

  • head töökeskkonda arenevas ettevõttes
  • korralikke töötingimusi
  • meeldivat nooruslikku töökollektiivi
  • töötamist osalise tööajaga

Lisainfo

Tankla asukoht Pikk tn.21a, Võru

Tööpakkumise number
#138167

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2700 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2008

GT Tanklad AS on GT Gruppi kuuluv ettevõtte. GT Tanklad AS põhitegevuseks on kütuse jaemüük üle Eesti asuvates tanklates. Ettevõtte omab jaemüügitanklaid Tallinnas, Kiviõlis, Rakveres ,Haapsalus, Jõhvis, Kamaras, Pärnus, Võrus ja Põlvas. Seoses ettevõtte kiire arenguga, otsime oma sõbraliku kollektiivi uusi edumeelseid kolleege.

Vaata rohkem

Koristaja