https://www.cvkeskus.ee/67777

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67777

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime koristajat erinevatele objektidele Helsinkis.


Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
Vastav töökogemus
Usaldusväärne ja töökas
Kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil
Isikliku auto kasutamisvõimalus


Ettevõte pakub

Tasuta majutus
105 EEK/tunnis (bruto)
Pakume kaasaegset töökeskkonda ja vahendeid


Tööpakkumise number
#67777
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!