Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47813

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte kaupluse, kontori ja sinna juurde kuuluvate olmeruumide koristamine

Ootused kandidaadile

iseseisev töötamisoskus
puhastusvahendite tundmine ja kasutamisoskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööaeg:
T-R 8.00- 12.00

Tööpakkumise number
#47813

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. august 2005
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2005

Mööbliait on oma silmapaistva arenguga omandanud juhtiva positsiooni vanamööbli importija ning müüjana Baltikumis.

Vaata rohkem

Koristaja