Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196046

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Testi ennast, kas pakutud töö sobib sulle:
1. Tööaeg on 6.00.14.30 : Jah/ei
2. Sul on töökogemust koristaja kohal vähemalt 1 aasta : Jah/ei
3. Oskad teha hoolduskoristust ja suurpuhastust : Jah/ei
4. Oskad sorteerida esmast jäätmekäitlust : Jah/ei
5. Sulle on oluline töötada toetavas meeskonnas : Jah/ei
6. Sa oled hoolikas ja armastad korda : Jah/ei
7. Oskad kasutada koristusaineid : Jah/ei
8. Oskad hoolitseda töövahendite eest : Jah/ei

Ootused kandidaadile

Kui vastasid kõigile küsimustele "jah", siis palun kandideeri meie ettevõttesse KORISTAJAKS.

Ettevõte pakub

Head töökohta

Tööpakkumise number
#196046
Koristaja