Värsked tööpakkumised

Koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387807

Tööpakkumise number

387807

Töö kirjeldus

Pakume tööd koristajale, kelle tööülesandeks on ettevõtte tootmis- ja olmeruumide üldkoristus. Töö on vahetustega, tööpäev algab kell 5 hommikul ning töötasu on al 550.- eur.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on positiivse ellusuhtumisega füüsiliselt vastupidav inimene, kes peab lugu puhtusest ja korrast, on tööle pühendunud ja võimeline iseseisvalt töötama. Vajalik on kehtiva tervisetõendi olemasolu.

Toetavat ning sõbralikku meeskonda ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.

Palume CV-le ja kaaskirjale lisada ka oma palgasoovi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2015

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti