https://www.cvkeskus.ee/68853

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68853

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevased puhastustööd puiduosakonnas (põrandate puhastamine ja hooldamine; WC-de, duširuumide puhastamine, prügi, prahi ja taara esmakäitlemine; tolmu võtmine)


Ootused kandidaadile

ausus , korrektsus ja oskus iseseisvalt oma tööd organiseerida


Ettevõte pakub

stabiilset töökohta edukas rahvusvahelises ettevõttes


Lisainfo

Tööaeg 8.00-16.30


Tööpakkumise number
#68853
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!