https://www.cvkeskus.ee/153971

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153971

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tegusat koristajat!


Ootused kandidaadile

Oled täpne ja kohusetundlik!


Ettevõte pakub

pakume:
tööd iga päev 1 tund kas hommikul (08.00-09.00) või õhtul (21.00-22.00)


Tööpakkumise number
#153971

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
30. mai 2008

CVKeskus.ee klient

Tartu Kaubamajas tegutsev rõivakauplus otsib koristajat!

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!