Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378745

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- nõude pesemine
- nõudepesumasina opereerimine
- söögiriistade poleerimine
- olmeruumide koristus

Tööaeg on varieeruv - nädala sees ~6 tundi, nädalavahetusel ~10 tundi.

Ootused kandidaadile

Keeleoskus eesti (kõnes algtase, kirjas algtase)

- aus
- töökas
- viisakas
- usaldusväärne
- rõõmus

Ettevõte pakub

- püsivat töökohta
- paindlikku graafikut
- toredat meeskonda
- palju tööd

Tööpakkumise number
#378745

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. mai 2015
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2015

Toit's City näol on tegemist väga populaarse toidukoha ja baariga otse linna südames.

Meie Toit`sis usume, et inimesi saab teenindada meeldivalt. Me arvame, et hea toit ei pea olema kallis ja me teame, et kui süüa teha kirega, siis see meeldib paljudele.

On juba ammu teada, et lihtsuses peitub jõud. Nii on see ka köögi ja kokakunstis. Võtame toitu nii nagu ta on – värske, lihtne ja maitsev…

Tere tulemast Toit`si

Vaata rohkem

Koristaja