Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156137

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Lasnamäe Keskuse koristus- ja puhastustööd

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus, korrektsus ja ausus
  • Kaasaegsete koristusvahendite ja -tehnika tundmine
  • Eesti keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Väärilist palka
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Paindlikku tööaega (töö poole kohaga)
  • Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#156137

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2008

OÜ Tireman Vianor Partner on üks Eesti juhtivaid rehvide ja velgede jae- ja hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid, millel on filiaalid nii Tallinnas, Tartus, Rakveres kui ka Pärnus

Vaata rohkem

Koristaja