https://www.cvkeskus.ee/63724

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63724

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ruumide puhtus ja heakord.


Ootused kandidaadile

  • soovitavalt keskharidus
  • eesti keele oskus suhtlustasandil
  • usaldusväärne
  • hindab puhtust iseseisvate tööülesannete täitmisel


Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid
  • sõbralikku kollektiivi


Lisainfo

Koristamiseks on koolimaja 4's korrus (nii õppe- kui ka tööruumid).


Tööpakkumise number
#63724
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!