Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433224

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lasteaia siseruumide (nt. trepid, saal, üldkoridor) igapäevane korrashoid ja puhtuse tagamine.

Ootused kandidaadile

Koristamisoskus, korrektsus, ausus, kohusetunne. Viisakas ja sõbralik suhtlemine töötajatega, laste ning lapsevanematega. Arvestamine lasteaia igapäevase töörütmiga. Soov kuuluda lasteaia meeskonda, koostööoskus. Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Töötamine rõõmsas ja sõbralikus kollektiivis; 2007 aastal avatud väike ja kaasaegne lasteaed; korralikud töövahendid; paindlik töögraafik; võimalik osaajaline töö; toitlustamise võimalus asutuses kohapeal.

Tööpakkumise number
#433224

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2016
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Tallinna Kelmiküla Lasteaed avati 1.10. 2007.

Peame oluliseks terviseedendust, head kasvukeskkonda, parimat toitlustamist, laste õpihimu toetamist, turvalisust ning igakülgset koostööd.

Lasteaeda iseloomustab avatud juhtimine, mis kaasab kõiki asutuses tegutsevaid töögruppe, lasteaia hoolekogu ja huvigruppe. Suurt tähelepanu pöörame partnersuhete loomisele teiste haridusasutustega sh kogemuste vahetamine ja õppimine parimatelt.

Vaata rohkem

Koristaja