https://www.cvkeskus.ee/57387

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57387

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevased puhastustööd kontoriruumides ja kodudes täistööajaga.


Ootused kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikku, sõbralikku kolleegi, kes armastab puhtust. Kasuks tuleb eelnev kogemus ja keelteoskus.


Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid


Tööpakkumise number
#57387
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!