Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #626168

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* lao, müügisaali ja üldkasutatavate ruumide igapäevane koristamine ja puhastamine
* lao ja müügisaali põrandate masinpesu (Hako Scrubmaster ja Hakomatic)
* tööaeg vastavalt graafikule esmaspäevast pühapäevani 7:00-19:00 (2 päeva tööl, 2 vaba)
* tegemist on uute ja hästi hooldatud ruumidega

* ежедневная уборка склада, зала продаж и помещений общего пользования
* машинное мытье полов в зале продаж и складe
* рабочее время по графику, понедельник-воскресенье (7:00-19:00, два черес два)
* мы имеем дело с новыми помещениями

Nõudmised kandidaadile

* puhastusteenindaja töökogemusega
* võimekus töötada ka suurte puhastusmasinatega
* aus ja kohusetundlik
* töökas ja usaldusväärne

* опыт работы по уборке
* умение работать с большими машинами для мытья пола
* честность и ответственность
* старательность и надежность

Ettevõte pakub

* kindel ja püsiva sissetulekuga töö
* täisttööaeg
* kaasaegsed töövahendid ning tasuta tööriietus
* hoolivad kolleegid
* puhtust ning korda väärtustav ettevõte ja keskkond

* надежная работа с постоянной зарплатой
* рабочее время по графику, понедельник-воскресенье
* полная нагрузка
* современные средства уборки и бесплатная рабочая одежда
* наше предприятие и рабочая среда ценят порядок и чистоту

Tööle asumine alates koheselt. Приступить к работе сразу.

Töökoha aadress: Peterburi tee 66, Tallinn.

Esitades kandideerimisavalduse, annad vabatahtlikult nõusoleku kandideerimisdokumentides esitatud isikuandmete töötlemiseks värbamisprotsessi läbiviimiseks ettevõttele Runikon Retail OÜ, registrinumbriga 14611049. Ametlik aadress: Peterburi tee 66/1 Lasnamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 11415. Kogu privaatsuspoliitikat saad lugeda siit: https://www.ikea.ee/et/page/privacy-policy.

Tööpakkumise number
#626168

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. november 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Koristaja