Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343606

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Siseruumide koristus.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus koristajana.

Ettevõte pakub

Tööaeg 5 päeva nädalas.

Tööpakkumise number
#343606

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
22. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Reval Group OÜ on kaasaegse sisseseade ning kõrgelt kvalifitseeritud meeskonnaga autoteenindus, mis pakub oma klientidele kiiret ning kvaliteetset sõidukite remonti, hooldust, diagnostikat, keretöid ja värvimist. 1500m² suurune teeninduskompleks on ehitatud tänaseid kõige nõudlikumaid tehnilisi tingimusi ja klienditeenindusstandardeid silmas pidades.

Vaata rohkem

Koristaja