Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668374
Veebipõhine värbamine

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Pakume tööd hotelli üldkoristajale

  • Hotelli üldruumide igapäevane korrashoid ja puhastamine etteantud abivahenditega sh. põrandapesumasin
  • Koristustarvikute ja puhastusvahendite lao pidamine

Ootused kandidaadile

  • Panustad klientide heaolu tõstmisele

  • Tagad ruumides nõutele vastavad hügieenitingimused

  • Oled aus, hooliva ja sõbraliku suhtumisega

  • Oled kohuse- ja vastutustundlik

  • Oskad planeerida oma aega ja töötada iseseisvalt

  • Vajalik on füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

  • Tööriietus, kaitsevahendid
  • Meeldiv töökeskkond, sõbralik kollektiiv
  • Ettevõtte poolt pakutavad soodustused ja sportimisvõimalused
  • Kohapealne toitlustusvõimalus
  • Vajadusel pakume majutust
  • Proovipäeva võimalus

Tööpakkumise number
#668374

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4.5 - 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

Mere ääres asuv hotell ehitati 1980. aastal peetud Olümpiamängudeks. Hea asukohaga hotellis on 267 rõduga tuba, merevaatega restoran Regatta, laia teenuste valikuga ilu- ja tervisekeskus ning ujula ja spordikeskus koos erinevate saunadega.

Vaata rohkem

Koristaja