Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292707

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äri- ja kontoripindade puhastamine Tallinnas ja Helsingis.

Ootused kandidaadile

* Kohusetunne
* Töökus
* Valmisolek kommandeeringuteks

Kasuks tuleb
* Juhilubade olemasolu
* Põrandate vahatamiskogemus
* Arvutikasutamise oskus
* Soome või inglise keele oskus
* Autojuhilubade olemasolu

Vaheldusrikast tööd ning tööga kaasneb suhteliselt palju vaba aega.

Lisainfo

Töö tegemise kohaks on nii Tallinn kui Helsingi, objektideks kontoripinnad.

Tööpakkumise number
#292707

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
23. november 2012

Petrasol on kiiresti arenev täisteenusega kontorite ja ning kontoriteenuste pakkumisele spetsialiseerunud ettevõte. Firma ajalugu ulatub aastasse 1991 ning praeguseks oleme Põhjamaade juhtiv ettevõte oma tegevusalas. Hetkel tegutseme Tallinnas kahes lokatsioonis. Meie peakontor asub Soomes Helsingis.

Vaata rohkem

Koristaja