Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136109

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tootmisruumide koristamine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlik töössesuhtumine
  • Korrektsus ja täpsus
  • Vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Meil on:

  • staažisoodustused (lisapuhkusepäevad)
  • mittesuitsetajatele igakuine lisatasu
  • erinevad toetused
  • vahetustega töö (6:30-15:00 ja 15:00-23:30)
  • tasuta transport hommikul ja õhtul
  • soodsa hinnaga omatoodangu müük
  • stabiilne töökoht

Tööpakkumise number
#136109

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2008

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille 5 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 5000 inimese, neist Eestis 380.

Otsime oma Paljassaares asuvasse tööstusse, mis toodab kalapulki, pitsasid ja pannkooke nutikat ja kohusetundlikku töötajat. Pakume tööd ettevõttes, mille 12000 tonnisest aastatoodangust 85% eksporditakse 42 maailma riiki. Sinu tööga valminud kvaliteetsed toidud jõuavad 450 miljoni inimeseni Baltikumis, Skandinaavias, Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas, Lähis-Idas ja Aasias.

Vaata rohkem

Koristaja