Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47866

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd koristajale . Töökoht Soomes. Tööks oleks ehitusel korrahoidmine, ehitusprügi koristamine ja jooksvate tööde juures abistamine ehitusel.

Ootused kandidaadile

  • aktiivsus ja isiklik initsiatiiv
  • algatus- ja vastutusvõime
  • ausus ja kohusetundlikkus
  • distsipliin
  • hea pingetaluvus
  • soome keele oskus
  • kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
  • püsivus
  • valmisolek ületunnitööks

Ettevõte pakub

  • aktiivset ja meeldivat kollektiivi
  • hea töö eest korralikku tasu
  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • positiivset ja asjalikku tööõhkkonda

Tööpakkumise number
#47866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2005

Globex Market on 2005 aasta lõpus loodud firma, kelle põhitegevuseks elementmajade ehitamine. Majad valmivad põhja Soomes ja põhi klientideks on Rootslased.

Vaata rohkem

Koristaja