Värsked tööpakkumised

Koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99135

Tööpakkumise number

99135

Töö kirjeldus

Hotelli üldruumide, sisustuse, akende (sh muude klaaspindade), numbritubade jms korrashoid vastavalt osakonna töö korraldusele.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteeninduses
  • hoolsus, korrektsus ja puhtuse armastus
  • kohusetunne ja usaldusväärsus
  • eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • meeldivat kollektiivi
  • vahetustega tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
27. märts 2007
Kuulutus sisestati:
13. märts 2007

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 numbrituba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, milledest esirinnas on majutus, toitlustus- ja konverentsiteenused.