Värsked tööpakkumised

Koristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118497

Tööpakkumise number

118497

Töö kirjeldus

Hotelli üldruumide ja -pindade, sisustuse, akende (sh muude klaaspindade) jms korrashoid vastavalt osakonna töö korraldusele.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteeninduses
• hoolsus, korrektsus ja puhtuse armastus
• kohusetunne ja usaldusväärsus
• eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• meeldivat kollektiivi
• vahetustega tööd
• ettevõttesisest arenguvõimalust

Lisainfo

CV palume saata, kasutades märksõna "Koristaja".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust. Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Hotellis on 132-kohaline restoran Grand Tallinn, kohvik Mademoiselle, Lobby baar.