Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50429

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Merge Metall OÜ võtab tööle koristaja, kelle tööks on büroo ja tootmisruumide koristamine mõnel korral nädalas (umbes 3x nädalas a´2h). Võimalus on töödada põhitöö kõrvalt, väljaspool tavalist tööaega (õhtuti). Soovitav kandidaat elab lähedal, Haabersti piirkonnas. Töökoha aadress on: Rannamõisa tee 4, 13516, Tallinn, vt. asukohta kaardil

Merge Metall OÜ põhitegevuseks on lihtsamate metallkonstruktsioonide valmistamine ja pulbervärvimine.

Merge Metall OÜ põhilised töövaldkonnad:

  • metallkonstruktsioonid (välja arvatud hoonete tugikonstruktsioonid):
    • metallkonstruktsioonid kliendi jooniste alusel

  • metallkarkassid:
    • mööbli metallosad
    • turvatrellid
    • võred tavaliste ja venitatud võrkudega

  • aedade valmistamine:
    • aiapostid
    • komplektsed aiaväravad, s.h. lukud jms.
    • metallaiad
    • SAT/TV antennide kinnitused

  • pulbervärvimine:
    • värvid RAL ja RR, vastavalt kataloogi toonidele

Ootused kandidaadile

  • korrektsus ning põhjalikkus
  • ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kvalifitseeritud töötajatega firmas
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

  • vanus üle 50-ne ei ole kandideerimisel takistuseks

    Kasuks tuleb:
  • koristaja töökogemus
  • objektiivse soovitaja olemasolu
  • e-foto Teie CV-s (võimaluse korral)
  • vastused Teile läbi CV Keskuse keskkonna kandideerimisel esitatavatele küsimustele

  • Tööpakkumise number
    #50429

    Töö tüüp:
    osaline tööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    5. september 2005
    Kuulutus sisestati:
    29. august 2005
    Lisainfo palga kohta:
    40 - kätte tunnis

    Merge OÜ ( http://www.merge.ee/ ), põhitegevuseks on nõrkvoolusüsteemide projekteerimine, paigaldus ja hooldus. See hõlmab video-, valve- ning tulekahju-signalisatsiooniseadmete, arvuti- ja telefonivõrkude, läbipääsusüsteemide, helinduse, telekommunikatsiooni ja SAT/TV-ga seonduva.

    Ettevõtte tegevus baseerub protsesside kvaliteedijuhtimise standardile ISO9001:2001, mis toetab tehtud tööde stabiilselt kõrget kvaliteeti ja aitab vältida probleeme objektide pikema ekspluatatsiooni käigus. Merge OÜ kuulub Eesti Ehitusettevõtjate Liitu ( http://www.eeel.ee/ ).

    Merge tegutseb aastast 1990. Kui algusaastatel oli põhitegevuseks SAT/TV seadmete paigaldus ja hooldus, siis tänaseks pakub Merge OÜ terviklahendusi kogu nõrkvoolu osas. Püsiva ning kogemustega oma projekteerimis- ja paigaldusmeeskonna olemasolu võimaldab tagada tööde ühtlaselt hea kvaliteedi. Merge OÜ-s töötab 20 inimest.

    Merge OÜ poolt loodud kaubamärk Merge ühendab järgmisi ettevõtteid: LL Merge Grupp AS ( http://www.llmerge.ee/ ), Merge Metall OÜ, Merge Varad OÜ. Merge grupi 2004 majandusaasta kogukäive oli 45 milj. krooni.

    Merge OÜ asub aadressil: Koskla 2B, 10615, Tallinn- vt. asukohta kaardil.

    Vaata rohkem

    Koristaja