Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391690

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristaja peamised ülesanded on puhastada ja pesta ettevõtte ruumid, põrandad, aknad, seinad, viia välja prügi, vajadusel abistada nõudepesijaid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandidaate kellel on:

  • vanust vähemalt 18. eluaastat
  • hea füüsiline vorm
  • soov hoida puhtust ja korda
  • tahe töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • karjäärivõimalusi rahvusvahelises toitlustusettevõttes
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi
  • vaheldusrikast tööd ja stabiilset töötasu
  • oma pere soodustusi ja ühisüritusi
  • tööd graafiku alusel
  • abivalmis ja sõbralikku meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Ülemiste keskuse Lidos. Töö on graafiku alusel kell 7:00-16:00.

Tööpakkumise number
#391690

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3.4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. september 2015
Kuulutus sisestati:
13. august 2015

Lido kuulub Läti päritolu restoraniketti, mis ühendab ühtekokku ühtteist kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Kontseptsioon on kahekümne kaheksa tegutsemisaasta jooksul väga populaarseks osutunud ning restoranid on väga menukad külastajate seas.
Iseteenindusega õdus ja ruumikas restoran pakub iga päev ligi 240 erinevat rooga.
Olles üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid pakume tööd ligi 200 inimesele.
Ootame oma meeskonda puhtust ja korda armastavat töötajat!

Vaata rohkem

You are applying to:
Koristaja