Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53068

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristaja ametikoht asub Tallinnas ja hõlmab hoone, trepi, tööruumide, müügisaali, kontori ja olmeruumide koristust (mööbel, kontoritehnika, põrandad, seinad, uksed, aknad), müüdava külmatehnika (letid, kapid jms) puhastus.

Töömaht kuni 30.11.2005:
koristuspind: 200m2
Tööaeg: teisipäev ja reede, kellaaja vahemikus 15:30-19:30

Töömaht suureneb alates 01.12.2005:
koristuspind: 500m2
Tööaeg: esmaspäev, teisipäev, neljapäev ja reede, kellaaja vahemikus 15:30-19:30

Ootused kandidaadile

Ootame tööle koristajat pikema perspektiiviga - minimaalselt aastaks ajaks !!!
vanus 18-50
valmisolek koostööks, süstemaatilisus, kohusetundlikkus, isikliku initsiatiivi olemasolu, eesti keel suhtlemise tasandil, iseseisvus töökohustuste täitmisel

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi ja tööle vastavat palka.
Pakutav töötasu: 30 kr neto tunnis.

Lisainfo

Töö asukohaks on Kalmistu tee 28A Tallinn (Liiva Keskus), kuhu ühistransport juurde ei sõida ja seega tuleb kohale jõudmiseks jalutada ca 1km Pärnu maanteelt Järve Selveri juurest suundudes vanale Viljandi maanteele, millelt Kalmistu tee keerab linna poolt tulles paremale.

Tööpakkumise number
#53068
Koristaja