Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #115314

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame Viimsi Marketisse puhastusteenindajat. Tööaeg graafiku alusel (8 - 13.00 ja 14.30 - 21.30). Väljaõppe võimalus.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- puhtuse- ja korraarmastust
- töökust ja kohusetunnet
- eesti ja vene keele oskust suhtlustasemel

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi ja -riietust
- väljaõpet ja täiendkoolitust
- toredat meeskonda
- korralikku palka
- võimalust teha lisatööd põhitöökoha kõrvalt

Tööpakkumise number
#115314

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 6300 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. august 2007
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2007

Oü Krausberg on 1997.a. Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvarahooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset puhastusteenust. Hoolduspuhastamine on teenus, mille osutamisel on lepinguliselt täpselt kindlaks määratud tööde teostamise maht, sagedus, kellaajad, puhtusaste ja sisekord. Krausberg hooldusteeninduse missiooniks on pakkuda kõige kvaliteetsemat puhastusteenust Eestis ning läbi selle vabastada ettevõtted ja kinnisvara omanikud kohustuslikest igapäevastest toimingutest, mis kaasnevad kinnisvara hoolduspuhastamisega ja heakorra tagamisega.

Vaata rohkem

Koristaja