Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529115

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte kontori, tootmise ja selle juurde kuuluvate ruumide koristamine tööpäevadel 2-3 korda nädalas, nädalapäevad ja kellaajad kokkuleppel.

Ootused kandidaadile

-aus ja kohusetundlik
-iseseisva töötamise oskust
-võimeline ka tegema füüsilist tööd

Ettevõte pakub

-stabiilset töötasu
-kaasaegseid töövahendeid ning töötingimusi
-head töökollektiivi

Lisainfo

Lisainfot palume küsida telefonil : 56 600 531 Ingra Haab

Tööpakkumise number
#529115

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. mai 2018
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Koristaja