Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300707

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

restoran - kohvik - baar Kloostri Ait vajab osalise tööajaga koristajat

Ootused kandidaadile

hea füüsiline vorm ja valmisolek varahommikuti töötamiseks

Ettevõte pakub

head palka ja toitlustamist tööandja kulul tööpäevadel

Lisainfo

töö on hommikuti alates 06.30 ja töölkäimise graafik on kaks tööl ja kaks vaba

NB! Anonüümsetele küsimustele vastust mitte oodata.

Tööpakkumise number
#300707

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 330 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
4. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
palganumber on brutotöötasu

CVKeskus.ee klient

Tallinna vanalinnas asuv restoran-kohvik-baar

Vaata rohkem

Koristaja