https://www.cvkeskus.ee/53405

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53405

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakume tööd koristajatele büroo-, tootmis- ja laopindade igapäevasteks koristustöödeks.


Ootused kandidaadile

töökust;
korrektsust;
positiivset ellusuhtumist;


Ettevõte pakub

püsivat töökohta edukas ettevõttes;
sõbralikku meeskonda.


Lisainfo

Töökoht:
Töökohaks on ettevõtte ladu ja tootmisruumid Tallinnas ja alates järgmise aasta kevadest Mõigus.


Tööpakkumise number
#53405
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!