Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315841

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügisaali korrashoid ja puhtuse tagamine.
Klaaspindade ja WC korrashoid.

Ootused kandidaadile

Korra ja puhtusearmastus.
Kohusetundlikkus.
Valmisolek teha füüsilist tööd.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töö ja olmetingimusi.
Korralikke töövahendeid.
Sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

Töö 6 päeva nädalas ja 3 tundi päevas.
Töökoht asub Rocca al Mare keskuses.

Tööpakkumise number
#315841

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 3.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. august 2013
Kuulutus sisestati:
2. august 2013

Evelekt AS on mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõtete grupp. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 7 kauplusest koosnev jaekaubanduskett Eestis. Meie hulgimüügi üksuse suuremateks klientideks on Eesti juhtivad ehitus- ja sisustuskaupluste ketid, samuti edasimüüjad Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas ja Valgevenes. Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl.

Vaata rohkem

Koristaja