Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99946

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Apteegiruumide koristamine.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

Stabiilset sissetulekut.
Meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Töökoht asub Tuulemaa 20, Tallinn.
Tööaeg: E-R kell 9.00-11.00 või 16.00-18.00.

Tööpakkumise number
#99946

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2007
Kuulutus sisestati:
19. märts 2007

Euroapteek on edukas rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Apteegid on hetkel Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Rumeenias. Eestis alustati tegevust 2004 aastal. Euroapteek OÜ-l on 20 apteeki üle Eesti. Seoses laieneva firmastruktuuriga otsime enda meeskonda arenemis -ja arendamissooviga kolleege.

Vaata rohkem

Koristaja