https://www.cvkeskus.ee/75315

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #75315

Koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

bürooruumide koristamine


Ootused kandidaadile

eeldame

  • töökogemust
  • teravat silma
  • kindlat kätt
  • nähtavat töötulemust


Ettevõte pakub

  • 0,5 koormusega tööd
  • töövahendeid ja puhastusaineid, millega töötaja on harjunud
  • meeldivat töökollektiivi
  • konkurentsivõimalist töötasu


Lisainfo

töökoht Kadrorus; tööaeg õhtusel ajal, võimalik alustada al 16.30


Tööpakkumise number
#75315
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Koristaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!